GEIST Ortam İzleme Sistemleri

Sistem ve server odalarınız, otomasyon cihazlarınız, elektrik , klima ve ups dağıtım merkezleriniz, uzak ofis network kabinleriniz, değerli arşiv odalarınız, depo ve antrepolarınız, üretim alanlarınız çevresel tehlike ve risklere karşı korunmuş durumda mı? Bundan nasıl emin olabilirsiniz? IP tabanlı, WEB arayüzlü ortam izleme sistemlerimiz ile artık 7x24 izleme yapabilir, anlık alarm ve uyarıları alabilir, en kısa sürede sorunlara müdahale edebilirsiniz.

Amerikan üretimi GEIST , Ortam İzleme Sistemleri ile, değerli yatırımlarınız artık koruma altında. Anlık e-mail (SMTP) , SNMP ,SMS ve Arama alarmları ile size uyarı gönderdiği gibi, ISI, NEM, HAVA AKIMI, IŞIK, SES, YOĞUŞMA, SU BASMASI, ZEHİRLİ GAZ gibi değerleri de izler ve geçmişe yönelik raporlar ve grafikler oluşturur. IP kameralarla entegre edebilir ve ortamı sürekli izleyebilirsiniz.Ayrıca bir yazılım ve sunucu gerektirmeyen dahili tasarım ile 19inç 1U boyutlarındaki cihaz, birkaç dakika içinde montajı yapılıp devreye alınabilir.

Yeni nesil röle çıkışlı izleme sistemlerimiz, bu sayede size kontrol imkanı verir. Örneğin Klimanız arıza yaptığında birkaç saniye içinde sistem bunu hissederek e-mail alarmları atar ve isterseniz yedek klimayı devreye alır veya güvenlik personelini siren veya flaşör ile uyarır. Çok küçük bir yatırımla çok büyük zararlardan korunabilirsiniz.

IP Tabanlı Ortam izleme Sistemleri , dahili ve harici sensörler ile ölçtüğü değerlere , SMTP, SNMP ve XML ile tüm geçmişe yönelik loglara ulaşmanıza imkan verir.

Öne Çıkan Ürünler