GEIST iklim ve güç koşulları proaktif izlenmesi için sunduğu cihazlarla kritik telekomünikasyon ekipmanların ı korur. Doğru şartlar da çalışması gereken, verici istasyonları, GSM vericileri ve iletişim merkezlerini teknik seviyesinde izlemek için idealdir. Ortam İzleme Cihazı ayrıca AC gerilimi izlemek için kullanılır. -48VDC gerilim ve haberleşme teçhizatı hizmeti etkileyebilecek iklim, enerji ve güvenlik konularında sizin için akü durumunu izler

İzleme Alanları

SICAKLIK

Sıcaklık sensörü, uç noktaların optimum çalışma sıcaklığı koşulları sağlamak için, haberleşme cihazları etrafına konulmalıdır.

NEM

Yüksek nem statik elektrik ile ilgili sorunlara neden olabilir.Nem elektronik cihazlar üzerinde arızalara neden olabilecek korozyonlara neden olabilir.

ANALOG GİRİŞLER

0-5V veya 4-20 mA sinyalleri yayan tüm endüstriyel sensörleri destekler, istenilen seviyede izleme ve alarm bilgisi sağlar.

SU

Su ve nem sensörleri soğutma ekipmanları içinde olabilecek sızıntı, sel ya da başka bir felaketin neden olabileceği su baskınları veya yakın su borularından gelebilecek potansiyel su sızıntılar için tasarlanmıştır.